פרסום מודעת כונס נכסים בעיתון

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב print

השנים האחרונות אתגרו אותנו במיוחד, הקורונה שהופיעה בסוף שנת 2019 הספיקה להשתלט על העולם ולייצר קשיים רפואיים וכלכליים כאחד.
גם היום כשנראה שכבר חזרנו לשגרה יש מי שעדיין מתמודדים עם השלכות המגפה, ולא מעט אנשים נכנסו לחובות שהביאו איתם הליכי הוצאה לפועל, מימוש וכינוס נכסים.
כינוס נכסים הוא מצב שבו זוכה כלשהו לא יכול לקבל תשלום על החוב שחייבים לו, הזוכה יכול לפנות לפירעון החוב באמצעות הליך שנקרא "מימוש", הליך זה הוא הליך של תפיסת הנכס (בין אם מדובר בכסף אשר נתפס, ברכב וגם נכסי נדל"ן דוגמת דירות ובתים פרטיים).
כונס נכסים הוא האדם אשר התמנה על ידי בית המשפט להיות אחראי על החזקת הנכס והטיפול השוטף בו עד למכירתו ולהשבת החוב. על פי חוק על כונס הנכסים על אדם זה לשמש כעורך דין במקצועו.

מהי מודעת כונס נכסים?

מודעת כונס נכסים היא מודעה נטולת תוכן שיווקי לחלוטין ואופי המודעה הוא אינפורמטיבי בלבד.
מטרת העל של פרסום מודעה זו היא להביא לידיעתם של אנשים רבים ככל שניתן על נכס המוצע למכירה במסגרת הליך כינוס נכסים ולפרסם את המפרט הכללי שלו.

במסגרת המודעה מתפרסמים פרטים כמו המועד בו ניתן להגיש הצעות לגבי הרכישה, המועדים בהם ניתן להתרשם מהנכס, פרטי גורם עימו ניתן ליצור קשר לקבלת מידע נוסף ועוד.

על המודעה לעמוד בדרישות מערכת בתי המשפט וההוצאה לפועל ובו זמנית למשוך את תשומת הלב של האנשים הרלוונטיים. אי עמידה באחד מסעיפי המודעה הנדרשים יהפכו את המודעה ללא תקינה ועל כן לא תפורסם המודעה עד שיתוקנו כל השינויים. על מנת למשוך התעניינות נוספת בנכס כונס הנכסים רשאי להוסיף למודעה תמונה של הנכס המדובר.

בכדי לבצע את הפעולה בצורה יעילה, מהירה ובאופן שיחסוך לכם כסף וזמן מומלץ לבצע את פרסום המודעות באמצעות חברת פרסום מודעות.

היכן מתפרסמת מודעת כינוס נכסים?

למרות המעבר הכמעט אבסולוטי של החברה כיום לפרסום באמצעות הפלטפורמה האינטרנטית, הפלטפורמה המועדפת לפרסום בקרב גופים ממשלתיים, ארגונים, חברות ומועצות מקומיות היא דווקא הפרסום בעיתון.
החוק בישראל מגדיר שעל מודעת כונס הנכסים להגיע למספר רב ככל הניתן של אנשים ולכן כונס הנכסים מחויב לפרסם את הנכס בעיתונות המודפסת, ואם לא די בכך עליו לפרסם את המודעה בשני עיתונים לפחות כאשר על המודעה להופיע בכל אחד מהעיתונים הללו למשך יומיים לפחות תחת הכותרת "הזמנה להציע הצעות".

באפשרות כונס הנכסים לפרסם בשני עיתונים ארציים או בעיתון ארצי ומקומון. במידה ובחר לפרסם את אחת המודעות במקומון עליו לוודא שהמקומון בו הוא מפרסם נמצא בקרבה גיאוגרפית לנכס המתפרסם במודעה עצמה.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן