מודעות ריקול בשרות עורכי הדין

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב print
מודעות ריקול

בתהליך ייצור עשויות להתרחש המון תקלות, אבל במידה ונמצאה תקלה, אשר מהווה סיכון לחיי בני האדם, בית המשפט דורש עריכת שתי פעולות משמעותיות – הסרה של המוצר מחנות הממכר עבור תיקון המוצר ואף ליידע את קהל הלקוחות כי צריך להגיע לבית העסק להחליף או לא לצרוך את המוצר אשר קיים באמתחתם ע”י פרסום מודעת ריקול – במצב של רכישת מוצר תוספי מזון, תרופות, טואלטיקה , או לחלופין לתקן את המוצר – במצב של רכישת רכב או מוצר חשמלי.

מה הן בכלל מודעות ריקול ?

מודעות ריקול  הינן מודעות אשר מיידעות את הלקוחות לבוא למשרדי החברה, על מנת לבחון את תקינות המוצר ובמידת הצורך גם להציע מוצר חלופי או לפצות אתכם בכסף או לתקן את המוצר. מודעות ריקול  נקראות גם מודעות איסוף מהשוק.  במרוצת שנת 2020, משרד הבריאות ביקש מיבואני מזון לפרסם את מודעות ריקול  ביחד עם תמונה בעלת צבע, על מנת שקהל היעד יבדוק כהלכה את המוצרים ומודעות הריקול יבוצעו בצורה מאורגנת. מפרסמים מודעות ריקול  בשלושה עיתונים כתובים, לרבות שני עיתונים יומיים והן לעתים בשפה הערבית.

החוק החדש שמתייחס אל מודעות ריקול 

כדי למנוע נזק תדמיתי, בתי עסק רבים נמנעו מפרסום פומבי של התקלה ובקשו את הפרסום רק בעיתונות מקומית או באתר אינטרנט שהכניסות אליו מועטות ביותר. בעקבות שינויים בחקיקה, במציאות העכשווית בתי המשפט מגדירים במדויק – מודעות ריקול  נדרשות בהתאם לחוק להתפרסם במדינת ישראל מינימום בשני עיתונים גדולים בעברית, לפעמים אף בעיתון אחד בערבית או ברדיו ובאתרי אינטרנט. באופן זה, יש צ’אנס רב יותר של חשיפת הבעיה אל מול הלקוחות אשר קנו את המוצר שיכול להזיק לבריאותם.

מודעות ריקול בשרות עורכי דין 

ביכולת שלכם להפיץ מודעות ריקול בשרות עורכי דין,  כמו לדוגמה – פרסום מודעות כתב הגנה, תביעה ייצוגית, פירוק של עמותה, מודעת נושה, עיזבון, כונס נכסים, פירוק של חברה, מודעת חייבים, כתב הגנה, וכיוצא בכך.  אתם עשויים להשמיע את קולכם אל תקציבאי של חברת פרסום מודעות ריקול וכמה שיותר מהר יעמדו לפניכם מודעות מעוצבות בהיבט המשפטי אשר בו בחרתם. עובדי בית עסק, נותן השירות, בקיאים בהתאמת הכיתוב המיטבי. קיימות חברות אשר מתמחות בפרסום מודעות משפטיות בעיתונות הכתובה או ברשת האינטרנט והם ייתנו לכם שירות מקצועי, תוך כדי הענקת תשומות לב לפרטים הקטנים. פרסום של מודעה משפטית דורש מהצוות המון רגישות, ענייניות והתייחסות רבה לפן החוקי ולכללים שטמונים בו.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן