אלעד בן ישי – משרד עורכי דין

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עורך הדין אלעד בן ישי בעל תואר במשפטים (LL.B) ובוגר פרקליטות המדינה במשרד המשפטים. בעל ניסיון עשיר ורב בייצוג משפטי של רשויות המדינה בהליכים משפטיים שונים. עורך הדין אלעד בן ישי מייצג רבות נפגעי תאונות דרכים, נפגעי תאונות עבודה, תביעות נזקי גוף’ ייצוג בוועדות רפואיות, מינוי מומחים רפואיים ועוד.

עו”ד תאונות דרכים
עורך הדין אלעד בן ישי, ידוע בזכות הידע הרב בתחום תאונות הדרכים. חשוב לדעת כי החוק בישראל קובע כי כל נפגע בתאונת דרכים זכאי לפיצויים, בין היתר בגין: נכות, אובדן כושר עבודה, כאב וסבל, ימי אשפוז ועוד. לכן, חשוב כי לא תוותרו על מה שמגיע לכם. אם נפגעתם בתאונות דרכים חשוב כי תסתייעו בעו”ד תאונות דרכים הבקיא בתחום תאונות הדרכים אשר ידע להשיג את הפיצויים המקסימליים.

עו”ד תאונות עבודה
הביטוח הלאומי ידוע לשמצה בקשיים הרבים שהוא מערים על תובעים. החל מהבירוקרטיה הרבה ועד לוועדות הרפואיות. לכן, חשוב כי תקבלו ייעוץ משפטי מקצועי מעו”ד תאונות עבודה מקצועי שידע לבחור את האסטרטגיה הנכונה עבור המקרה ושידע לבסס את התביעה הן מבחינה רפואית והן מבחינה משפטית כדי שהתביעה תתקבל.

עו”ד ביטוח לאומי
אם אתם או ילדכם סובלים ממחלה, נכות, פציעה דעו כי אתם זכאים לקצבה מהביטוח הלאומי! אנו מכירים את הביטוח הלאומי ויודעים להתנהל מולו! השירות שלנו ניתן עבור תביעות נכות כללית, ילד נכה, ניידות ושירותים מיוחדים (שר”מ). בנוסף, השירות כולל ייצוג מול הוועדות הרפואיות של הביטוח הלאומי. תנו לנו לדבר בשמכם ולהעביר את הבעיות הרפואיות מהן אתם סובלים בצורה מיטבית כך שאחוזי הנכות שתקבלו ישקפו את המצב הרפואי והתפקודי האמיתי שלכם!

עו”ד רשלנות רפואית
פעמים רבות עקב מצוקה תקציבית, רופאים רשלניים ממשיכים לעבוד במערכת הבריאות ולעיתים קרובות ממשיכים לפגוע ולהזיק למטופלים שלהם. הכוח של בתי החולים הוא עצום הן מבחינת הידע הרפואי שהוא מחזיק בקשר למטופל והן מבחינת כוחו המשפטי אשר מונע ממטופלים רבים לקבל פיצויים בעקבות נזק שנגרם כתוצאה מרשלנות רפואית. עו”ד רשלנות רפואית יידע לשמור על האינטרסים שלכם, וידאג כי תפוצו בגין הנזקים שנגרמו לכם ברשלנות.

עו”ד תאונות אישיות
אם נפגעתם בתאונה, במקום ציבורי, ברחוב בבית מלון, במסעדה, בבית או אם אתם מבוטחים בביטוח תאונות אישיות דעו כי ייתכן ואתם זכאים לפיצויים, הרבה מאוד פיצויים. למעשה, רבים לא יודעים כי אם נפגעים בתאונה ייתכן כי ניתן לקבל פיצויים מחברת הביטוח המבטחת את המקום או מהאחראים. ההתנהלות מול חברות הביטוח הגדולות היא קשה מאוד שכן, הן אינן בוחלות בשום אמצעי וישתמשו בתירוץ הכי קטן כדי לדחות את התביעה ולא לשלם. לכן, חשוב כי עו”ד תאונות אישיות חזק ילווה אתכם ויידע להעמיד את חברות הביטוח במקום ולגרום להם לשלם את הפיצויים המגיעים לכם!

באלעד בן ישי- משרד עורכי דין עובדים באופן צמוד עם מומחים רפואיים מהשורה הראשונה, אנו מלווים ומייצגים את לקוחותינו ברגישות, מקצועיות ואדיבות לכל אורך ההליך ומקפידים על שירות מסור וצמוד לכל אחת ואחד מהלקוחות. כמו כן, המשרד שם דגש על שקיפות מוחלטת, זמינות, אמינות ושיתוף פעולה מלא עם לקוחותיו לאורך כל ההליך המשפטי, מתחילתו ועד סופו.

עורך דין אלעד בן ישי

כתובת: הארבעה 28, ת"א

טלפון: 0765316742

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן